032/555-012


17.06.2016.godine, naša učenica Petra Karaban osvojila je Oskara znanja.

 Na dodjeli Oskara znanja, najznačajnijeg priznanja u obrazovanju, kojim se već 12 godina nagrađuju najuspješniji i najizvrsniji učenici i njihovi učitelji i nastavnici mentori, naša učenica - flautistica Petra Karaban odnijela je Oskara znanja za osvojeno 1. mjesto na državnom natjecanju. Bilo je to još jedno u nizu priznanja i dokaza o uspješnosti mlade Petre Karaban. Čestitamo Petri, te nastavnici Petri Marković i korepetitorici Tamari Krajnović.

Škola suvremenog plesa Ane Maletić

Osnovno obrazovanje

Srednjoškolsko obrazovanje

Kontaktirajte nas

Glazbena škola Josipa Runjanina

Istarska 3
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija, 32100
Hrvatska

  032/339-565

  

  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  kontaktiraj nas