032/555-012

PROGRAM:

  1. Petra Karaban, flauta, 3. razred srednje škole;
    Martina Petrinović, klarinet, 4. razred srednje škole;
    Martina Kuterovac, klavir, 2. razred srednje škole:

- D. Shostakovich: Walcer
- C. Ph. Emanuel Bach: Sonata
                2.st.- Adagio sostenuto
                3.st.- Allegro
- J. Naulais: Cardasz

  1. 2.Marija Jurić, sopran, 2. razred srednje škole;

Anđela Ugljar, flauta, 4. razred srednje škole;

Lorena Herman, klavir, 3. razred srednje škole:

-          E. Fine: A Bird in a Gilded Cage

-          G. F. Händel: Süße Stille, sanfte Quelle, HWV 205

-          D. Pejačević: Ave Maria, op. 16

  1. 3.Davor Bilić, bariton, 1. pripremni razred:

-          N. Vaccai: Semplicetta tortorella

  1. 4.Mislav Milinović, bariton, 1. pripremni razred:

-          N. Vaccai: Lascia il lido

  1. 5.Ema Bičanić, mezzosopran, 1. pripremni razred:

-          L. van Beethoven: Marmotte, op.52 br. 7

  1. 6.Mislav Pranjić, bariton, 1. pripremni razred:

 - A. Caldara: Sebben, crudele

  1. 7.Matea Čepo, sopran, 1. pripremni razred:

 - A. Falconieri: Bella porta di rubini

  1. 8.Ivan Stanić, tenor, 1. pripremni razred:

-          G. Caccini: Amor, ch'attendi?

  1. 9.Rebeka Humaan, sopran, 1. pripremni razred:

-          G. F. Händel: Alcina – Verdi prati

  1. 10.Emanuel Ulman, bas-bariton, 2. pripremni razred:

 - G. B. Pergolesi: Nina

  1. 11.Lorena Lovrinović, sopran, 2. pripremni razred:

-          A. Falconieri: O bellissimi capelli

  1. 12.Donna Danijela Dragun, sopran, 2. pripremni razred:

-          G. B. Pergolesi: Siciliana

  1. 13.Nikolina Lukenda, sopran, 2. pripremni razred:

-          G. F. Händel: Alcina – Verdi prati

  1. 14.Sara Rimac, sopran, 1. razred srednje škole:

-          A. Scarlatti: Le violette

  1. 15.Marija Jurić, sopran, 2. razred srednje škole:

-          J. S. Bach: Magnificat – Quia respexit, BWV 243

-          G. F. Händel: Mesija – How beautiful are the feet

  1. 16.Mateja Čolić, sopran, 2. razred srednje škole:

-          A. Caldara: La constanza in amor vince l'ingano - Selve amiche

  1. 17.Natalija Bartoš Vukić, mezzosopran, 2. razred srednje škole:

- F. Schubert: Schwanengesang - Ständchen, D. 957

  1. 18.Iva Leko, sopran, 3. razred srednje škole:

-          J. S. Bach: Božićni oratorij – Flößt mein Heiland

  1. 19.Mia Mucić, mezzosopran, 3. razred srednje škole:

- G. Paisiello: La Molinara - Nel cor piú non mi sento

  1. 20.Marija Jurić, sopran, 2. razred srednje škole:

-          I. Lang: Murve, op.1

-          J. Hatze: Cvati, cvati ružice

-          J. Hatze: Suzi

  1. 21.Katarina Šarić, sopran, 3. razred srednje škole:

- F. Mendelssohn: Lieblingsplätzchen, Op. 99 br. 3

- W. A. Mozart: Figarov pir, arija Susanne - Deh vieni, non tardar

  1. 22.Mia Mucić, mezzosopran, 3. razred srednje škole i Natalija Bartoš Vukić, mezzosopran, 2. razred srednje škole:

-          G. Rossini: Duet mačaka

 

PROGRAM PRIPREMILI:

PROF. SANJA ČURKO (pjevanje): 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20

  PROF. TAMARA ŠARLIJA (pjevanje): 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 19, 21, 22

PROF. PETRA MARKOVIĆ (flauta): 1, 2

PROF. ADAM KORUGA (klarinet): 1

PROF. MAJA ĐAKOVIĆ (klavir): 1

PROF. ŽELJKA BERIĆ (klavir): 2

KLAVIRSKA PRATNJA:

                                                     PROF. TAMARA KRAJNOVIĆ

Škola suvremenog plesa Ane Maletić

Osnovno obrazovanje

Srednjoškolsko obrazovanje

Kontaktirajte nas

Glazbena škola Josipa Runjanina

Istarska 3
Vinkovci, Vukovarsko-srijemska županija, 32100
Hrvatska

  032/339-565

  

  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

  kontaktiraj nas